Kuchyně Sykora určitě doporučujeme, velmi profesionální a lidský přístup, výborná spolupráce a perfektní výsledek. Už pár týdnů si kuchyň užíváme a jsme naprosto spokojeni. Tímto děkujeme paní Leňkové a celému týmu.

 

 

 

Kuchyně Sykora Frýdek - Místek: Další spokojený zákazník a 5* na facebooku !! Děkujeme za milou spolupráci i pozitivní hodnocení a přejeme mnoho kulinářských zážitků ve Vaší kuchyni :-)

 

 

 

Tímto chceme moc poděkovat celému Teamu kuchyně Sýkora ve Frýdku-Místku. Po celou dobu tvoření naší vysněné kuchyně nám bylo nasloucháno s velkou obětavostí a pozitivním přístupem. S vymýšlením našich náročných úkolů si vždy poradili. Jakmile jsme chtěli takové dvířka s leskem, bez lesku, takový ostrůvek a mnoho dalšího, pokaždé nám bylo vyhověno. K našemu časovému vytížení se během chvilky vše připravilo a smlouva se podepsala. Čekalo nás překvapivě jenom 3 měsiční čekání, kde nastalo několik schůzek o nachystání další přípravy kuchyně. Po zhruba 3 měsících, kdy nastal smluvený termín namontování kuchyně, vše trvalo pouhé 2 dny. Po příchodu do našeho bytu jsme ztratili dech. Teprve teď nám došlo, že naše očekávání je ještě malé se srovnáním s realitou. Kuchyň seděla se vším všudy a byla tak, jak jsme si ji vysnili. Naše náročná 6m kuchyň je nádherná a my velmi spokojeni. Vařit, kuchtit a péct se nám v ní bude výborně. Srovnání ceny se službami a kvalitami Kuchyně Sýkora nás velmi příjemně překvapila. Od prvního kroku do studia do namontování poslední části kuchyně v našem bytě bylo vše perfektní. Ještě jednou velké díky Teamu Kuchyně Sýkora Frýdek-Místek

Kuchyně Sykora Frýdek-Místek: Moc děkujeme za krásný komentář. Jsme rádi, že jste spokojení a kuchyň se Vám líbí a splnila Vaše očekávání. Také děkujeme za skvělou spolupráci s Vámi, která byla velice příjemná. Přejeme Vám spoustu krásných kulinářských zážitků v kuchyni a vytváření těch nejlepších pokrmů.

 

 

 

Každý člověk má volbu výběru kuchyně od x různých dodavatelů. My jsme jich pár také zvolili ať máme z čeho vybírat, ale při vstupu do frýdeckého studia Kuchyně Sykora jsme věděli, že jsme na správném místě. Už jen z vystavených kousků šlo na první pohled vidět, že jsou kuchyně dokonalé! Design a kvalita na Vás dýchá ze všech koutů! Další krok už jen vybrat z mnoha variant a pokud sami nemáte představu, nechte si ve studiu poradit a vytvořit návrh. Dle naší zkušenosti to bude určitě perfektní!

Kuchyně Sykora Frýdek-Místek: Dobrý den paní Tělecká, velice Vám děkujeme za krásný komentář. Jsme rádi, že jsme na Vás takto zapůsobili a budeme se těšit na Vaše známé a přátelé, které k nám s těmito hezkými slovy pošlete, aby si také splnili svůj sen právě u nás

 

 

 

Spolupráce při výrobě kuchyně byla vynikající, vše funguje jak má, kvalita zpracování je na vysoké úrovni, stejně jako komunikace s pracovníky, od návrhu kuchyně, až po montáž.

Kuchyně Sykora Frýdek-Místek: Děkujeme, moc si vážíme Vaší pochvaly nejen nás, ale kuchyní Sykora vůbec. Poděkování patří také Vašim rodičům, kteří nás doporučili na základě spokojenosti s kuchyní od nás. Přejeme Vám všem ať dobroty z Vaší kuchyně všem chutnají !!!

 

 

 

Profesionální přístup, vstřícnost, zkušenost. Vše fungovalo perfektně. Děkujeme Eva Nováková

Kuchyně Sykora Frýdek - Místek: Paní Nováková, moc děkujeme za Vaše hodnocení. I spolupráce s Vámi byla perfektní, dílo se nám společně, dle návrhu designérky paní Drozd, opravdu povedlo ! Tak ať dlouho a bezchybně slouží !!!